29/5/2024 Dr Shihata pouze do 17.00 hod pro objednané pacienty

Vrásky

Průběh zákroku

Vrásky kolem očí, na čele a u kořene nosu nejčastěji ošetřujeme botulotoxinem. Vrásky lze korigovat kromě oblastí vhodnými pro ošetření botulotoxinem také výplňovými materiály tělu vlastní, jako je kyselina hyaluronová, vlastní plazma nebo vlastní tuk (lipofilling). Aplikací mezonití lze odstranit drobné vrásky kolem úst, vrásky mezi obočím a kolem očí, korigovat nosoretní rýhy apod.

Nosoretní rýhy

Nosoretní rýhy, tedy hluboké rýhy kolem nosu, můžeme korigovat nebo odstranit injekční aplikací výplně na bázi kyseliny hyaluronové případně pomocí niťových technik.

Ochablé kontury

Ochablé kontury obličeje a mírně povislou pokožku zpevní oblíbené mezonitě nebo niťové techniky nebo tekutý lifting na bázi kyseliny hylauronové. Toto ošetření je rychlé, nenáročné s vynikajícími výsledky, kdy navrácením jasných pevných kontur obličej získá zpět mladistvý vzhled.

Drobné povrchové vrásky v obličeji, dekoltu a na hřbetech rukou vyhlazujeme botoxem, speciálního boostru z kyseliny hyaluronové, vlastní plasmy pomocí injektoru Bella Vita, který zajistí dokonalou a rovnoměrnou aplikaci. Ošetření nijak netlumí mimiku, rozjasní vrchní vrstvu pokožky a unavenou nebo sluncem vysušenou pleť. 

Využití laseru na vrásky

Výraznější mimické i statické vrásky můžeme zjemnit také speciálním laserem. Zároveň těmito lasery podporujeme novotvorbu kolagenu. Přístroj poškozenou vrchní vrstvu kůže šetrně odpaří, aby mohla být nahrazena novou hladkou a pevnější. Na hluboké vrásky a výrazněji ochablou pleť používáme speciální laser, který provede i hloubkové ošetření.

Nezávazně se objednejte

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a popište Vaše potřeby. Ozveme se Vám, vše probereme a vybereme vhodný termín pro případný zákrok.

    Scroll to top