29/5/2024 Dr Shihata pouze do 17.00 hod pro objednané pacienty

Výplně kyselinou hyaluronovou

K odstranění mimických vrásek v horní polovině obličeje je ideální použití botulotoxinu. Naopak pro dolní polovinu obličeje odstranění kruhů pod očima nebo ochablých kontur jsou vhodné výplňové materiály na bázi kyseliny hyaluronové. Tyto materiály se aplikují injekčně přímo pod linii vrásky a tím se vráska zjemní. Pokud není příliš hluboká, tak i zcela odstraní.

K dispozici je na výběr celá řada přípravků, které se svými vlastnostmi liší. Pouze zkušený lékař vybere vhodný materiál podle oblasti, která má být ošetřována, a podle typu vrásek. Jednotlivé materiály se dají mezi sebou kombinovat tak, aby byl výsledek co nejlepší. Někdy je vhodné rozložení ošetření do více kroků. Různě hluboké vrásky vyžadují jinou hloubku aplikace a případně i hustoty materiálu.

Výplňové materiály na bázi kyseliny hyaluronové se používají i k plošnému ošetření tzv. mesoterapii. V našem zařízení používáme přístroj Bella Vita, který zajistí stejnou hloubku aplikace v celé ošetřované oblasti.

Průběh zákroku

Před zákrokem aplikujeme znecitlivující krém na 30 minut pro zvýšení komfortu během zákroku. Aplikace se provádí tenkou jehlou nebo kanylou.

Rekonvalescence a omezení po zákroku

Po zákroku může být ošetřovaná oblast mírně oteklá, zejména u výkonů v oblasti úst. Není vhodné provádět zákrok těsně před odjezdem na dovolenou. Po zákroku se pacient musí vyvarovat několik dnů slunění a přímému horku.

Korekce koutků úst a nosoretní rýhy před výkonem
Korekce koutků úst a nosoretní rýhy po výkonu

Nezávazně se objednejte

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a popište Vaše potřeby. Ozveme se Vám, vše probereme a vybereme vhodný termín pro případný zákrok.

    Scroll to top