29/5/2024 Dr Shihata pouze do 17.00 hod pro objednané pacienty

Omlazení plazmou

Dlouhodobě stimuluje tvorbu kolagenu, podporuje další růst vlasů, nemění rysy obličeje, vyživuje a chrání pokožku. Plazma obsahuje jedinečnou kombinaci vysoce účinných látek – růstové faktory, krevní destičky, bílé krvinky. Po jejím vpravení do pokožky restartuje aktivitu buněk a kolagenu a zároveň regeneruje buňky poškozené. Fungují jako „stavební materiál“ při „opravách“ buněk. S pomocí technologie RegenPlazma ACR však zůstává až 90% trombocytů aktivních, zatímco u jiného plazmaliftingu se jich podaří zachovat v aktivní formě pouze 40%. Jelikož pro růst buněk je důležitý právě vysoký obsah aktivních trombocytů v plazmě, výsledky plazmaterapie pomocí RegenPlasma ACR jsou intenzivní a dlouhodobé.

Průběh zákroku

K výkonu je potřeba odebrat 8 ml pacientovy krve. Celý proces odběru a zpracování krve probíhá přímo před očima pacienta. Metoda je velmi přírodní a přirozená a nemá žádné vedlejší účinky! Jedná se o nejideálnější materiál – vlastní rodná krev. Nedarujete ji jiným, ale sami sobě. Ve speciální centrifuze krev odstředí, a tím získá plasma připravená k aplikaci. Aplikaci provádíme pomocí podtlakového aplikátoru k zajištění stejné hloubky aplikace , než při ošetření tak zvaně „z ruky“, kde není garantována jednotná hloubka a dávka materiálu. Výsledek je okamžitý, přetrvává individuálně 6-12 měsíců a lze jej kdykoliv opakovat. Provádí se s ní samozřejmě i mezoterapie, případně lze ošetření kombinovat i s kyselinou hyaluronovou.

Rekonvalescence a omezení po zákroku

Po zákroku může být ošetřovaná oblast mírně oteklá. Po zákroku nejsou žádná omezení.

Nezávazně se objednejte

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a popište Vaše potřeby. Ozveme se Vám, vše probereme a vybereme vhodný termín pro případný zákrok.

    Scroll to top