29/5/2024 Dr Shihata pouze do 17.00 hod pro objednané pacienty

O ambulancích Surgimed

Síť ambulancí pro Vaše zdraví i krásu

Naše zařízení nabízí komplexní chirurgickou péči všeobecné, cévní a estetické chirurgie a nově i dermatologie. Disponujeme rozsáhlým moderním přístrojovým vybavením.

V rámci všeobecné chirurgie provádíme vyšetření a ošetření pro akutní i chronická chirurgická onemocnění.  Ošetříme řezné, tržné, sečné rány, popáleniny, úrazy, zlomeniny a ostatní úrazy pohybového aparátu, ošetření zarůstajících nehtů, provádíme odstraňování kožních a podkožních nádorků, pih, mateřských znamének, vyšetření prsu, hemorrhoidů, léčba chronických ran.

Diagnostikujeme a léčíme náhlé příhody břišní, v případě potřeby zajistíme operační výkon a hospitalizaci. Samozřejmostí je také péče v odpoledních hodinách a poskytujeme i výkony, které nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění (kosmetické úkony, aplikace piercingu, …).

V případě jakéhokoli zdravotního problému, nás neváhejte kontaktovat. Naším cílem je Vaše spokojenost a zdraví. Jsme tu vždy pro Vás v případě jakýchkoliv zdravotních problémů.

Nabízené odbornosti:

  • Chirurgie všeobecná
  • Chirurgie cévní
  • Chirurgie estetická
  • Dermatologie
  • Celotělové vyšetření znamének Fotofinder (digitální dermatoskop)

Nezávazně se objednejte

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a popište Vaše potřeby. Ozveme se Vám, vše probereme a vybereme vhodný termín pro případný zákrok.

    MUDr. David Wadie Shihata
    Scroll to top