Ambulance Rychnov nad Kněžnou 1.7.,2.7 a 4.7 dovolená 3.7. ambulnace v provozu 7.7.,8.7. a 11.7. dovolená 10.7. a 12.7. ambulance v provouzu. Ordinace u Sv. Havla přes prázdniny uzavřena!!!

Vyšetření znamének - FOTO Finder

Přijďte včas na nejpřesnější vyšetření znamének.

Rakovina kůže představuje čím dál větší riziko. Podle průzkumů se až 80 % melanomů vyvine ze zdravě vypadající kůže spíše než z viditelných znamének. V našem zařízení provádíme vyšetření digitálním dermatoskopem FotoFinder ATBM AI. Toto zařízení s umělou inteligencí zmapuje kůži na celém těle a při každém dalším vyšetření pozoruje a automaticky vyhodnocuje změny znamének – jak těch viditelných, tak těch, o kterých nevíme. 

Kamera zaznamená obrazy znamének se zvětšením až 70x a zajistí naprosto přesnou diagnostiku. Vyšetření by ideálně mělo probíhat jednou ročně, v případě hraničního nálezu pak 1x za půl roku. Prevence rakoviny kůže je důležitá.

Tento způsob vyšetření pomáhá v prevenci vzniku rakoviny kůže, zdravotní pojišťovny přispívají na vyšetření 500 Kč.

V případě diagnosy rizikových znamének, je tento nález vyhodnocen a doporučen další léčebný postup. Obvykle se jedná o chirurgické odstranění s následným histologickým ověřením. Jestliže si chcete nechat odstranit neriziková znaménka z kosmetických důvodů, nabízíme řešení laserem.

Výhody odstranění znamének laserem?

  • nejmodernější technologický postup
  • ošetřené místo se hojí bez jizvy
  • rychlý ambulantní zákrok
  • cílené ošetření znaménka bez stehů
  • rychlé hojení s minimálním omezením, včetně sportu

Objednejte se kliknutím zde.

Napsali o nás...

Nezávazně se objednejte

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a popište Vaše potřeby. Ozveme se Vám, vše probereme a vybereme vhodný termín pro případný zákrok.

    Scroll to top