29/5/2024 Dr Shihata pouze do 17.00 hod pro objednané pacienty

Nd:YAG Q-Switch laser

Odstranění tetování, permamentní makeup, akné, melasma, pigmentací, barevných skvrn, stařeckých bradavic, laserovém omlazení, karbonový peeling.

Nd:YAG laser Q-switch odstraní černé, tmavě modré  i  barevných tetování stejně tak i nepovedený permanentním make-upem. Kůže přitom absorbuje vysokovýkonné laserové pulsy, které rozbíjí tetovací pigment na malé částice. Ty potom lépe a rychleji vstřebá váš imunitní systém. Počítat ovšem musíte s opakováním ošetření.

Odstraní pigmentace, stařecké skvrny. Laserový paprsek s vysokou energií bez poškození okolní tkáně zasáhne přesně místo, kde chceme pigmentové skvrny odstranit.

Výborné výsledky jsou při léčbě melasmat, kávových skvrn a akné.

Lze jej využít i při hlubokém ošetření problematické pleti s karbonovým peelingem.

Průběh zákroku

Ošetřovaná oblast se znecitlivujícím anestetickým krémem, který se nechává působit asi 45-60 minut. Ošetření je pak méně bolestivé. Zákrok většinou pacienti vnímají jako lehké pálení.

Rekonvalescence a omezení po zákroku

Po ošetření bývá pokožka asi 2-5 dnů červená a drobná poranění se hojí drobnými stroupky, které se postupně odlupují. Po dobu hojení je nutné pokožku promazávat a v létě chránit pokožku krémy s vysokým faktorem SPF (50+).

Nezávazně se objednejte

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a popište Vaše potřeby. Ozveme se Vám, vše probereme a vybereme vhodný termín pro případný zákrok.

    Scroll to top