29/5/2024 Dr Shihata pouze do 17.00 hod pro objednané pacienty

Laserové omlazení pleti

Frakční resurfacing s využitím kvalitního vysokovýkonného CO2 laseru výrazně napomáhá při stimulování kolagenových a elastinových vláken pro omlazení pokožky, zpevňuje, regeneruje, vyhlazuje. Ošetření frakční resurfacing se efektivně zaměřuje na řešení kožních potíží, jako jsou pigmentace, jizvy, rozšířené póry, aknózní pleť, výrůstky, znaménka, bradavičky, strie, nerovnosti kůže, póry, senilní skvrny. CO2 laser ošetřuje oblast bez nutnosti šití, pro získání vyhlazené a omlazené pokožky, bez jizev a krvácení.

Průběh zákroku

Frakční resurfacing se provádí ambulantně v místním znecitlivění anestetickým krémem, případně v analgosedaci. Jde o miniinvazivní zákrok, který je vhodný, ale ne podmínečný, absolvovat spíše v zimních měsících. Není limitován věkem ani pohlavím, vždy je ale nutná konzultace. Na ošetřované místo pronikají laserové paprsky v mnoha miniaturních zhuštěných bodech, které způsobují odpaření svrchní vrstvy epidermu, aniž by poškozovaly okolní či hloubkovou tkáň, jelikož stimulují nová kolagenová vlákna, a zároveň působí i na hluboké vrásky.  Časová náročnost zákroku je přibližně 90 minut včetně přípravy.

Rekonvalescence a omezení po zákroku

Frakční resurfacing umožňuje nasazení do běžného pracovního režimu, v závislosti na individuální schopnosti hojení a regenerace, i na velikosti ošetřené oblasti, je doba rekonvalescence asi 5–10 dnů.

Nezávazně se objednejte

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a popište Vaše potřeby. Ozveme se Vám, vše probereme a vybereme vhodný termín pro případný zákrok.

    Scroll to top