Mezonitě, niťový lifting

Minimálně invazivní zákrok, který účinně stimuluje tvorbu kolagenu a vytvoří jakousi kolagenovou kostru zpevňující povadající pokožku a kontury. Vlákna jsou vstřebatelná vyrobena z materiálu, který tělo během času odbourá a nitě se úplně rozpustí. Zanechají však za sebou kolagenovou kostru, která slouží jako opora pleti, zlepšuje se krevní oběh a struktura pokožky, vypíná pokožku obličeje a zabraňuje jejímu ochabnutí. Efekt nastupuje za 2-3 týdny a trvá minimálně dva roky. Lifting mezonitěmi je ideální na omlazení vrásek na obličeji, břiše, ale i horních a dolních končetinách.

Průběh zákroku

Před zákrokem aplikujeme znecitlivující krém na 30 minut pro zvýšení komfortu během zákroku. Místo kudy jsou liftingové nitě zaváděny znecitlivujeme ještě aplikací anestetickou roztoku tenkou jehlou.

Rekonvalescence a omezení po zákroku

Po zákroku může být ošetřovaná oblast mírně oteklá. Je třeba se vyvarovat sportu a pozor na odličování, kosmetické zákroky 14 dnů po ošetření. Při ošetření obličeje pak nejsou asi 14 dnů vhodné stomatologické zákroky.

Nezávazně se objednejte

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a popište Vaše potřeby. Ozveme se Vám, vše probereme a vybereme vhodný termín pro případný zákrok.

    Scroll to top