Operační laser cévní a liposukční

Laserové operace křečových žil, laserová liposukce

Operační laser používán o operačnímu odstranění křečových žil EVLA. Tento výkon je prováděn v lokální tzv. tumescentní anestesií. Kdy je do okolí nemocné cévy pomocí pumpy aplikován roztok s anestetikem. Po operaci je na končetinu naložena elastická punčocha a je doporučena krátkodobá pracovní neschopnost. Pacient je schopen chůze ihned po výkonu.

Dále je tento typ laseru využíván k laserové liposukci.

Laserová/ultrazvuková liposukce - průběh zákroku

Výkon je prováděn v tumescentní anestezii bez nutnosti hospitalizace.
K odstranění nežádoucích tukových buněk využívá laserovou technologii. Laserové vlákno, se zavádí drobnou kanylou, energie působí pouze na tukovou tkáň a šetří tak nervová zakončení a cévy.

Laserová/ultrazuková liposukce zkracuje dobu rekonvalescence provádí především v lokální anestezii. Zákrok je minimálně bolestivý, jen mírný pocit tlaku při lokální anestezii. Po znecitlivění ošetřované oblasti rozrušení tuku a následné odsávání nebolí. Tento typ liposukce zeštíhluje danou oblast na těle, a v místě odsátí tuku zpevní pokožku. Kůže ihned po zákroku sama vtáhne a přirozeně se přihojí v podkoží. U klasické liposukce může pokožka zůstat po zákroku povolená a ochablá.

Rekonvalescence a omezení po zákroku

Po výkonu pacienti musí nosit několik týdnů, podpůrné elastické prostředky. V místě ošetření přetrvává několik dnů mírný tlak nebo bolestivost při pohybu. Je nutné omezit fyzickou zátěž. Doba omezení závisí na rozsahu a místě ošetření.

Nezávazně se objednejte

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a popište Vaše potřeby. Ozveme se Vám, vše probereme a vybereme vhodný termín pro případný zákrok.

    Scroll to top