MUDr. Shihata neordinuje 27.7.2023 Náchod a celý srpen RK+NA!!! Amulance 19.7. 26.7.2023 v RK pouze 8-12 hod!!!!
!!!!POZOR!!! Připravujeme pro Vás novou ambulanci v Hradci Králové!!!!!

Cévní laser

Odstranění žilek, metliček, v obličeji, na končetinách, hemangiomů obličeje, rtů a dalších cévních malformací,

Cévní laser se používá k odstranění neestetických drobných červených a modrých metliček na dolních končetinách, v obličeji a na trupu. Výkon provádíme za trvalého chlazení tak, aby byl pro pacienta co nejpříjemnější. Stroupky se po ošetření tvoří minimálně. Laserový paprsek  použivaný k odstranění rozšířených žilek nebo jiných cévních projevů  se zaměřuje  pouze na nežádoucí cévní projev a velmi cíleně. Okolní tkáně zůstávají nedotčené.

Průběh zákroku

Drobné retikulární varixy a dolních končetinách, žilky ve tváři (typicky na obličeji a nose), cévní malformace jako jsou hemangiomy na trupu, obličeje, rtu odstraňujeme speciálním cévním laserem. Toto ošetření nevyžaduje žádnou anestezii, kromě chlazení tkáně, které je přímo při zákroku. Jedná se o rychlý a efektivní zákrok.

Rekonvalescence a omezení po zákroku

Bezprostředně po zákroku je ošetřené místo začervenalé. Toto zarudnutí mizí většinou během několika dnů (dle rozsahu a intenzity zákroku). Není potřeba žádné omezení po zákroku, jen v letních měsících je potřeba chránit ošetřená místa před sluncem.

Nezávazně se objednejte

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a popište Vaše potřeby. Ozveme se Vám, vše probereme a vybereme vhodný termín pro případný zákrok.

    Scroll to top