Biostimulační laser

Laserové ošetření čerstvých jizev, dekubitů. Biostimulační laser k podpoře hojení.

Biostimulačnílaser má v estetické medicíně široké uplatnění. Zvyšuje tkáňový metabolismus, podporuje novostavbu cév a snižuje napětí svalů, které je častou příčinou tvorby vrásek. Podpora buněčné regenerace se projevuje celkovým omlazením.

Hloubka průniku laserového paprsku je do 2 cm, a tak lze výrazně ovlivňovat podkožní struktury. Laserová energie je ve tkáni absorbována. Světlo dodává energii jednotlivým buňkám. Průchodem laserového paprsku dochází k okysličení tkáně, zvýšení látkové výměny buněk a jejich novotvorbě.

Nejčastějším využitím je zklidnění pleti po laserovém zákroku (myšleno výkonovým laserem), k regeneraci pleti po slunění, zlepšení stavu jizev, zklidnění projevů akné, oparů, k urychlení vstřebání hematomů apod. Je možné využít i tzv. laserové masky, což jsou speciální gely s obsahem účinných látek pro hydrataci, čištění pleti apod, jejichž účinek v kombinaci s biostimulačním laserem je mnohonásobně zesílen.

Na našem pracovišti používáme biostimulační laser firmy BTL.

Nezávazně se objednejte

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a popište Vaše potřeby. Ozveme se Vám, vše probereme a vybereme vhodný termín pro případný zákrok.

    Scroll to top