Mesoterapie

Mesoterapie je metoda omlazení pleti, kdy dochází zlepšení hydratace a projasnění kůže. Nejčastěji ošetřované jsou oblasti obličeje, krku, dekoltu a hřbetů rukou. Požíváme přípravky obsahující kyselinu hyaluronovou v kombinaci s hydratačními séry, nebo v kombinaci s vlastní plasmou v rámci plasmaliftingu.

K ošetření používáme přístroj Bella Vita, který zajišťuje správnou a jednotnou hloubku aplikace, než při ošetření tak zvaně „z ruky“, kde není garantována jednotná hloubka a dávka materiálu. Výsledek je okamžitý, přetrvává individuálně 6-12 měsíců a lze jej kdykoliv opakovat. Typ preparátu se volí v závislosti na hloubce vrásek, rýh nebo jizev a aplikuje se do povrchové, střední nebo hloubkové vrstvy kůže.

Průběh zákroku

Před zákrokem aplikujeme znecitlivující krém na 30 minut pro zvýšení komfortu během zákroku.

Rekonvalescence a omezení po zákroku

Po zákroku může být ošetřovaná oblast mírně oteklá, zejména u výkonů v oblasti úst. Není vhodné provádět zákrok těsně před odjezdem na dovolenou. Po zákroku se pacient musí vyvarovat několik dnů slunění a přímému horku.

Nezávazně se objednejte

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a popište Vaše potřeby. Ozveme se Vám, vše probereme a vybereme vhodný termín pro případný zákrok.

    Scroll to top