29/5/2024 Dr Shihata pouze do 17.00 hod pro objednané pacienty

Injekční lipolýza

Injekční lipolýza je ideální pro zmenšení podbradku a zlepšení kontury dolní čelisti, apod. Během lipolýzy se aplikuje tenkou jehlou látka fosfatydylcholin přímo do oblasti tukových polštářků. Jde o přírodní látku, enzym, vyráběný rovněž v těle. Tuk, rozpuštěný za pomoci injekcí, je krevním oběhem přirozenou cestou odváděn z těla pryč.

Zákrok trvá jen půl hodiny a konečný výsledek lze hodnotit zhruba po dvou měsících. Pro dosažení optimálního výsledku je většinou nutno provést dvě až čtyři ošetření s odstupem osmi týdnů. Výsledek je trvalý, pod podmínkou zachování stejné tělesné hmotnosti.

Průběh zákroku

Během zákroku je tenkou jehlou aplikován enzymatický roztok do ošetřované oblasti. V místě aplikace můžete pociťovat mírný tlak a teplo. Ísrto ošísto Ihned po zákroku je ošetřovaná oblast mírně oteklá.

Rekonvalescence a omezení po zákroku

Po zákroku je místo ošetření vhodné chladit. Zhruba 2-5 dnů může být mírný otok a pocit tlaku. Po dobu asi jednoho týdne není vhodné slunění, sauna apod. Pracovní neschopnost není nutná.

Nezávazně se objednejte

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a popište Vaše potřeby. Ozveme se Vám, vše probereme a vybereme vhodný termín pro případný zákrok.

    Scroll to top