Ambulance Rychnov nad Kněžnou 1.7.,2.7 a 4.7 dovolená 3.7. ambulnace v provozu 7.7.,8.7. a 11.7. dovolená 10.7. a 12.7. ambulance v provouzu. Ordinace u Sv. Havla přes prázdniny uzavřena!!!

Infuze vitamínu C

Podpora imunity, omlazení infúzní terapie vitaminem C

Vitamín C je silný antioxidant, který je velmi důležitý pro normální průběh našeho organismu s pozitivními účinky na náš imunitní systém. Lidský organismus si jej však nedokáže vytvořit a je tak potřeba jeho příjem v určitých potravinách, především v ovoci a zelenině.

Při zvýšené psychické, fyzické zátěži, stresu, nebo při onemocněních akutních, chronických, zánětlivých nebo nádorových dochází ke značnému zvýšení spotřeby tohoto vitamínu. Nitrožilním podáním lze dosáhnout mnohem vyšší hladiny v krvi, čehož podáním ústy nelze docílit. Preventivní podávání vitamín C infuzní cestou pak výrazně posiluje imunitní systém našeho těla. Jedná se o prevenci zdraví, která je bez bolesti, bez námahy a zabere pouze půl hodiny.

Pro koho je zákrok vhodný?

Vitamín C působí jako prevence a podpora imunitního systému, je vhodný pro všechny. Je vhodný pro každého, kdo má zvýšenou spotřebu vitaminu C, pro ty, kdo trpí únavou či sníženou schopností koncentrace, silnou tvorbou vrásek, kdo má stres, psychickou zátěž či fyzickou námahu (včetně sportu), psychické poruchy, opakované infekce (chřipky, angíny, rýmu, kašel, záněty plic atd.), alergie, metabolický syndrom (obezita, vysoký krevní tlak, cukrovka), křečové žíly, křehkost cév, revmatické choroby, je vhodný i pro ty, kteří kouří, žijí ve stresu, také pro starší 65 let.

Nezávazně se objednejte

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a popište Vaše potřeby. Ozveme se Vám, vše probereme a vybereme vhodný termín pro případný zákrok.

    Scroll to top