Ambulance Rychnov nad Kněžnou 1.7.,2.7 a 4.7 dovolená 3.7. ambulnace v provozu 7.7.,8.7. a 11.7. dovolená 10.7. a 12.7. ambulance v provouzu. Ordinace u Sv. Havla přes prázdniny uzavřena!!!

Tkáňové lepidlo VenaSeal™ ClosureSystem

Průběh zákroku

Jedná se o moderní bezpečnou a efektivní metodu ošetření křečových žil. Proti laserové nebo radiofrekvenční metodě není nutné místní znecitlivění v průběhu celé žíly, ale pouze v místě zavádění katetru podél ošetřované žíly. Po aplikaci lepidla a stlačením ošetřovaného úseku dojde k místní zánětlivé reakci, která žílu uzavře a dojde k přeměně na pojivovou tkáň. Aplikace lepidla se provádí speciálním katetrem pod ultrazvukovou kontrolou, což umožňuje cílenou aplikaci lepidla.

Rekonvalescence a omezení po zákroku

VenaSeal je rychlé, trvalé řešení křečových žil, bez nutnosti lokální nebo celkové anestezie. Metoda nevyžaduje nošení kompresních punčoch (my punčochy na krátkou dobu doporučujeme). Sportovat je možné za týden. Pracovní neschopnost není nutná. Zákrok je ambulantní bez hospitalizace.

Nezávazně se objednejte

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a popište Vaše potřeby. Ozveme se Vám, vše probereme a vybereme vhodný termín pro případný zákrok.

    Scroll to top