Ambulance Rychnov nad Kněžnou 1.7.,2.7 a 4.7 dovolená 3.7. ambulnace v provozu 7.7.,8.7. a 11.7. dovolená 10.7. a 12.7. ambulance v provouzu. Ordinace u Sv. Havla přes prázdniny uzavřena!!!

Clarivein: mechanicko-chemická ablace

Výkon je prováděn speciálním jednorázovým přístrojem. Jde o katetr s rotující koncovou kličkou uvnitř které je kanál pro aplikaci sklerotizační látky. Výhodami je bezbolestnost, místní znecitlivění pouze v místě vpichu a minimální omezení po výkonu.

Průběh zákroku

Punkcí nebo z miniincize zavede katetr do ošetřované žíly pod kontrolou ultrazvuku. Přístroje obsahuje bateriový pohon, který rozkmitá konec katetru a dochází k narušení vnitřní stěny žíly. Její následný uzávěr je dokončen chemicky za současné aplikace sklerotizační látky na konci rotující kličky. Kombinací těchto dvou procesů dochází k poškození žíly a její přeměně ve vazivo.

Rekonvalescence a omezení po zákroku

Clarivein je rychlé řešení křečových žil, bez nutnosti lokální nebo celkové anestezie. Metoda nevyžaduje nošení kompresních punčoch (my punčochy na krátkou dobu doporučujeme). Sportovat je možné za týden. Pracovní neschopnost není nutná. Zákrok je ambulantní bez nutnosti hospitalizace.

Nezávazně se objednejte

Vyplňte prosím níže uvedený formulář a popište Vaše potřeby. Ozveme se Vám, vše probereme a vybereme vhodný termín pro případný zákrok.

    Scroll to top